Strony WWW

Projektujemy użyteczne i nowoczesne witryny.

Dobry design to połączenie wyobraźni i funkcjonalności – dzięki niemu nasze projekty zyskują unikalny charakter i pozwalają się wyróżnić. Budujemy nowoczesne i w pełni funkcjonalne strony, dostosowane do wszystkich urządzeń. Realizację poprzedza user research, gdyż zależy nam, by projekty odpowiadały autentycznym potrzebom przyszłych użytkowników.

Gotowa strona internetowa jest jak żywy organizm, dlatego nawet po wdrożeniu projektu przypatrujemy się działaniom użytkowników i w razie potrzeby proponujemy udoskonalenia. Długoterminowo opiekujemy się wszystkimi naszymi realizacjami.

Dbamy również o content strony – pomagamy tworzyć nowe treści, bądź przeredagować już istniejące. Wiemy gdzie położyć akcent, aby wydobyć to co najważniejsze. Upewniamy się, że dzięki umiejętnemu pozycjonowaniu nasi Klienci zyskają wielu odbiorców.

Strona internetowa to wizytówka firmy w Internecie i silne narzędzie do komunikowania marki. Nie pozwalamy sobie na przeciętność, dlatego tworzymy z duchem czasu. Unikalny, estetyczny i doskonale dopasowany do potrzeb design jest tym, co pozwala naszym projektom wyróżnić się od samego początku. Priorytetowa jest dla nas funkcjonalność strony, w tym łatwość dotarcia do poszukiwanych treści. Staje się to możliwe dzięki przemyślanej architekturze informacji oraz Responsive Web Development, które gwarantują doskonałe działanie również na urządzeniach mobilnych. Projektujemy w oparciu o HTML, CSS, JavaScript, zawsze spełniając międzynarodowe standardy W3C.

Sklep internetowy może być rdzeniem samodzielnego biznesu lub doskonałym uzupełnieniem sklepu stacjonarnego. Dobrze zaprojektowany okaże się inwestycją, która będzie zarabiać na siebie. Stworzenie takiej witryny wymaga znajomości nowoczesnych rozwiązań, umiejętnego dopasowania ich do potrzeb klienta i ubrania w atrakcyjną szatę graficzną. Nie można przy tym zapomnieć o funkcjonalności, która zapewni przejrzystą prezentację oferty i łatwość dokonywania zakupu dla klienta. Dzięki połączeniu najnowszej technologii i wieloletniego doświadczenia właśnie takie projekty tworzymy.

Doskonały web design jest jedynie oprawą dla treści, która stanowi o rzeczywistej wartości strony. Ostatecznie bowiem to treść przyciąga internautów. Tworzenie ciekawych i przydatnych publikacji jest kluczowe dla popularności witryny i rzutuje na wzrost zainteresowania potencjalnych klientów. Pozycję strony w wynikach wyszukiwania kształtujemy dodatkowo za pomocą pozycjonowania, opartego na umiejętnym doborze fraz i słów kluczowych, z uwzględnieniem bieżących zmian w algorytmach. Klientom, którzy nie chcą czekać, proponujemy kampanie AdWords, zapewniające natychmiastowe wyniki.