Aplikacje

Oferujemy rozwiązania dla nowoczesnego biznesu

Coraz więcej firm docenia korzyści płynące ze stosowania spersonalizowanego, optymalnego dla ich potrzeb oprogramowania. Wychodzimy naprzeciw potrzebom, tworząc nowoczesne aplikacje internetowe, które będą wspierać biznes – od prostych aplikacji opartych na systemach CRM/ERP, po autorskie rozwiązania na zamówienie. A wszystko poprzedzone analizą biznesową i funkcjonalną, by upewnić się, że produkt finalny będzie prawdziwie przydatnym, intuicyjnym w obsłudze narzędziem. Długoterminowe wsparcie po wdrożeniu pozwala wprowadzić ewentualne udoskonalenia i zagwarantować bezbłędne działanie oprogramowania.

Rozwiązania mobilne to coraz lepsza alternatywa dla systemów stacjonarnych, a ich wdrażanie staje się koniecznością dla większości przyszłościowych firm. Pozwalają między innymi na wygodną pracę poza biurem, komunikację z klientami i łatwiejsze pozyskiwanie nowych odbiorców. Nie zadowalają nas półśrodki – chcemy mieć pewność, że nasze rozwiązanie będzie odpowiedzią na realne potrzeby Twojego biznesu, a nie jedynie zgrabnym dodatkiem. Tworzymy aplikacje na dowolne platformy mobilne, w tym Android, iOS, Windows Phone.

Fascynują nas wszelkie technologie, służące wzmocnieniu przekazu. Należą do nich aplikacje multimedialne, czyli nowoczesny sposób dotarcia do odbiorców z konkretnym przekazem. Zyskują one coraz większą popularność, wraz z rosnącym użyciem smartfonów i tabletów. Ze względu na mnogość środków, którymi operują, mogą mieć różny charakter i zastosowanie – służyć rozrywce, informowaniu lub przedstawieniu oferty handlowej. Spektrum możliwości, jakie dają aplikacje multimedialne, to dla nas okazja do kreowania najbardziej twórczych i nieszablonowych projektów.

Ciekawy i angażujący sposób przedstawienia informacji, wzbudza dużo większe zainteresowanie i zaciekawienie niż tradycyjne formy przekazu. Właśnie dlatego gry są efektywnym narzędziem, pomocnym przy niestandardowych działaniach marketingowych dla marek. Tworzymy gry, przeznaczone na dowolne urządzenia mobilne i stacjonarne lub dostosowane do umieszczenia na stronie www lub portalu społecznościowym. Realizujemy kompleksowe projekty, od przygotowania koncepcji, scenariusza, fabuły, poprzez opracowanie graficzne, aż po realizację i wdrożenie. Rodzaj i przeznaczenie gry możemy dostosować do różnych branż oraz grupy docelowej – gry edukacyjne, rozrywkowe, reklamowe, a także biznesowe.